Gdzie można znaleźć dobrych psychologów?

Zastanawiacie się, gdzie można znaleźć dobrych psychologów? Jeżeli tak, musicie pamiętać, że miejsce zamieszkania nie ma większego znaczenia. Możliwy jest dobry psycholog Warszawa, dobry psycholog Kraków, dobry psycholog Poznań itd. Oczywiście, jeżeli chodzi o Warszawę, sytuacja jest najbardziej korzystna. Domyślacie się, dlaczego wtedy sytuacja jest najbardziej korzystna. Dzieje się tak, ponieważ w Warszawie pracuje największa ilość specjalistów. Im większe grono specjalistów tym większa szansa na osiągnięcie sukcesu. Myślę, że to co mówię jest absolutnie sensowne i nie sposób się z tym nie zgodzić. Jeżeli jednak są tacy, którzy się z tym nie zgadzają, mam pewną propozycję. Proszę mi dać o tym znać (chodzi mi oczywiście o komentarz). Należy jednak pamiętać o pewnym warunku, właściwie to nawet dwóch. Pierwszy warunek jest taki, że komentarz musi być kulturalny. Jeżeli komentarz jest niecenzuralny, należy się liczyć z jego usunięciem. Myślę, że jest to dobre postawienie sprawy, musimy się nawzajem szanować. Warunek numer dwa jest taki, że akceptuje (mam na myśli prywatną akceptację) inne zdanie tylko wtedy, gdy są argumenty. Jeżeli ktoś mówi, że ma inne zdanie a nie podaje argumentów, ja tego nie akceptuję.

Nieodpowiednie osoby są wszędzie

Skoro mówi się o odpowiednich osobach, należy także wspomnieć o tych, które nie są odpowiednie. Można powiedzieć, że tak wygląda kolej rzeczy. Być może dla niektórych to będzie zaskoczeniem, ale sytuacja wygląda podobnie.

Skoro możliwy jest dobry psycholog Warszawa http://www.psycholokum.pl/, Kraków, Poznań itd., to tak samo jest, jeśli chodzi o złych psychologów. Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza, polecam zapamiętać to, co napisałem w pierwszej części tekstu. Dodam do tego również to, że nie uważam się za osobę, która nie jest nieomylna. Jak każdy, czasem się mylę. Staram się jednak, żeby miało to miejsce możliwie jak najrzadziej. Naturalnie, nie jest to łatwe. Jak wiecie, w ostatnim czasie pisałem wiele tekstów na temat psychologów. Ten tekst był już ostatnim. Mam nadzieję, że dzięki nim udało się wiele przekazać.